همکاران تجاری پلاک‌خوان شرکت اریس

پلاک خوان ARH

Adaptive Recognition

شرکت ARH مجارستان

دوربین‌های پلاک‌خوان ARH

مایل سایت

Milesight

شرکت Milesight چین

دوربین‌های پلاک‌خوان Milesight

Digifort-Logo-2

Digifort

دیجیفورت استرالیا

نرم‌افزار پلاک‌خوان دیجیفورت

شرکت اریس نماینده رسمی شرکت ARH مجارستان در ایران میباشد و از دوربین‌های پلاک‌خوان پارکینگی و جاده‌ای این برند در پروژه‌های خود استفاده میکند.

شرکت اریس نماینده رسمی دوربین‌های پلاک‌خوان Milesight چین میباشد. این شرکت دارای انواع دوربین‌های پلاک‌خوان پارکینگی و جاده‌ای بوده و تنوع بالایی در محصولات خود دارد.

شرکت اریس نماینده انحصاری نرم‌افزار دیجیفورت استرالیا در ایران میباشد که از نرم‌افزار پلاک‌خوان دیجیفورت در این بخش استفاده میکند.

کاربردهای سیستم پلاک‌خوان

اکسس کنترل

کنترل تردد

مدیریت تردد توسط پلاک خودرو

پلاک خوان پارکینگی

پارکینگ

شناسایی پلاک‌ خودروها

پلاک خوان ثبت تخلف سرعت

ثبت تخلف جاده‌ای

ثبت تخلف سرعت خودرو

پلاک خوان عوارضی

عوارضی

شناسایی پلاک‌ در عوارضی‌ها

چراغ راهنمایی

ثبت تخلف شهری

ثبت پلاک خودروهای متخلف

انواع دوربین‌های پلاک‌خوان

دوربین پلاک‌خوان ARH

جاده‌ای ARH

دوربین پلاک‌خوان ARH

خودرویی ARH

دوربین پلاک‌خوان ARH

پارکینگی ARH

دوربین پلاک‌خوان مایلسایت

جاده‌ای مایلسایت

دوربین پلاک‌خوان مایلسایت

چرخشی مایلسایت

دوربین پلاک‌خوان مایلسایت

پارکینگی مایلسایت

نرم‌افزار پلاک‌خوان

سیستم پلاک‌خوان میتواند در راهکارهای مختلفی مانند مانیتورینگ آنلاین تردد معابر و بزرگراه‌ها، کنترل تردد پارکینگ‌ها و یا سیستم ثبت تخلف مورد استفاده قرار گیرد. از قابلیتهای آن میتوان به شناسایی پلاکها با دقت بسیار بالا، یکپارچه سازی با دیتابیس خارجی. و امکان یکپارچه سازی با تجهیزات و سیستمهای کنترل تردد اشاره نمود.

‌ماژول پلاک‌خوان، یک ماژول هوشمند الکترونیکی هوشمند است که به وسیله OCR امکان تشخیص و خواندن پلاک خودروها را فراهم میاورد. سیستم پلاک‌خوان میتواند از تردد خودروهای غیرمجاز (ماشینهای دزدی، بدون پلاک، جریمه‌های پرداخت نشده و …) جلوگیری نموده و یا با تشخیص پلاک‌های تعریف شده، اپراتور را آگاه نماید.

لیست پلاک‌ها در گروه‌های تردد مختلف با بازه‌های زمانی متفاوت جهت تردد قرار داده میشوند. در کنار لیست‌های مجاز، لیست غیرمجاز جهت بررسی و اعلان به اپراتورها نیز وجود دارد.

در اینترفیس نرم‌افزار دیجیفورت میتوان دوربین‌های مختلفی را به عنوان دوربین پشتیبان دوربین پلاک‌خوان مشخص نمود. در این صورت هنگام پلاک‌خوانی، ضبط تصویر و گرفتن عکس از دوربین‌های پشتیبان نیز به صورت خودکار انجام میشود و در گزارشات قابل مشاهده هستند.

پلاک خوان دیجیفورت

قابلیت‌های نرم‌افزار پلاک‌خوان