کاربردهای سیستم پلاک‌خوان

اکسس کنترل

کنترل تردد

مدیریت تردد توسط پلاک خودرو

پلاک خوان پارکینگی

پارکینگ

شناسایی پلاک‌ خودروها

پلاک خوان ثبت تخلف سرعت

ثبت تخلف جاده‌ای

ثبت تخلف سرعت خودرو

پلاک خوان عوارضی

عوارضی

شناسایی پلاک‌ در عوارضی‌ها

چراغ راهنمایی

ثبت تخلف شهری

ثبت پلاک خودروهای متخلف

انواع دوربین‌های پلاک‌خوان

دوربین پلاک‌خوان ARH

دوربین‌های پلاک‌خوان جاده‌ای

دوربین پلاک‌خوان ARH

دوربین‌های پلاک‌خوان خودرویی

دوربین پلاک‌خوان ARH

دوربین‌های پلاک‌خوان پارکینگی

نرم‌افزار پلاک‌خوان

سیستم پلاک‌خوان میتواند در راهکارهای مختلفی مانند مانیتورینگ آنلاین تردد معابر و بزرگراه‌ها، کنترل تردد پارکینگ‌ها و یا سیستم ثبت تخلف مورد استفاده قرار گیرد. از قابلیتهای آن میتوان به شناسایی پلاکها با دقت بسیار بالا، یکپارچه سازی با دیتابیس خارجی. و امکان یکپارچه سازی با تجهیزات و سیستمهای کنترل تردد اشاره نمود.

‌ماژول پلاک‌خوان، یک ماژول هوشمند الکترونیکی هوشمند است که به وسیله OCR امکان تشخیص و خواندن پلاک خودروها را فراهم میاورد. سیستم پلاک‌خوان میتواند از تردد خودروهای غیرمجاز (ماشینهای دزدی، بدون پلاک، جریمه‌های پرداخت نشده و …) جلوگیری نموده و یا با تشخیص پلاک‌های تعریف شده، اپراتور را آگاه نماید.

لیست پلاک‌ها در گروه‌های تردد مختلف با بازه‌های زمانی متفاوت جهت تردد قرار داده میشوند. در کنار لیست‌های مجاز، لیست غیرمجاز جهت بررسی و اعلان به اپراتورها نیز وجود دارد.

در اینترفیس نرم‌افزار دیجیفورت میتوان دوربین‌های مختلفی را به عنوان دوربین پشتیبان دوربین پلاک‌خوان مشخص نمود. در این صورت هنگام پلاک‌خوانی، ضبط تصویر و گرفتن عکس از دوربین‌های پشتیبان نیز به صورت خودکار انجام میشود و در گزارشات قابل مشاهده هستند.

پلاک خوان دیجیفورت

قابلیت‌های نرم‌افزار پلاک‌خوان

همکاران تجاری پلاک‌خوان اریس

شرکت ARH مجارستان که به تازگی به نام Adaptive Recognition تغییر برند داده است،‌ از شرکت‌های قدیمی تولیدکننده تجهیزات و نرم‌افزارهای پلاک‌خوان میباشد. شرکت اریس نماینده رسمی شرکت ARH در ایران میباشد.
لوگوی Adaptive Recognition

Adaptive Recognition (ARH) مجارستان

شرکت Digifort دارای ماژول پلاک‌خوان در نرم‌افزار مدیریت تصاویر خود میباشد که دارای قابلیت‌های منحصر به‌فردی بوده و امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد. شرکت اریس نماینده انحصاری شرکت Digifort در ایران میباشد.
دیجیفورت

Digifort استرالیا

زنبیل خرید