SIMPLE, SMART, STABLE

ERIS INTELLIGENT SYSTEMS

برخی از مشتریان شرکت اریس

گواهی‌ها

شورای عالی انفورماتیک

اتحادیه الکترونیک ایران

شرکت خلاق کسب و کارهای دیجیتال

خدمات و راهکارهای اریس

شرکت اریس با سابقه بیش از پانزده سال در زمینه ارائه دهنده راهکارهای پارکینگ هوشمند، نرم‌افزار مدیریت تصاویر دیجیفورت، سیستم‌های کنترل تردد و تجهیزات پلاک‌خوان فعال میباشد. ما سعی داریم که به روزترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات و نرم‌افزارها را در پروژه‌های خود به کار ببریم تا مشتریان ما با خیالی آسوده از سیستم پیاده‌سازی شده بهره‌برداری نمایند.
شرکت اریس بر اساس پنج اصل؛ تفکر پویا، یکپارچه سازی، همگامی با دانش روز دنیا، کاربردی بودن و استفاده از بهترین نیروهای کارشناس و متخصص، متعهد به ارائه جامع ترین و کارآمدترین راهکار به مشتریان خود میباشد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

پارکینگ هوشمند - اریس

پارکینگ هوشمند

سیستم‌های پارکینگ هوشمند شرکت اریس شامل سنسورهای آلتراسونیک و تصویری است که تمامی آنها از برترین تولیدکنندگان این صنعت تهیه میشود تا اطمینان مشتریان محترم از عملکرد طولانی‌مدت و بدون خطای سیستم حاصل شود.

دیجیفورت - اریس

نرم‌افزار دیجیفورت

نرم‌افزار مدیریت تصاویر، آنالیز تصاویر، شناسایی چهره و پلاک‌خوان دیجیفورت یکی از برترین نرم‌افزارهای VMS در صنعت میباشد. عملکرد بسیار قوی و بدون نقص این نرم‌افزار به همراه قابلیت‌های حرفه‌ای و به روز آن باعث اطمینان مشتریان زیادی به این سیستم شده است.

کنترل تردد - اریس

کنترل تردد

کیفیت بالا و توانایی عملکرد در طولانی‌مدت از اصلی‌ترین مباحث تجهیزات کنترل تردد میباشد. شرکت اریس سعی داشته است تجهیزات کنترل ترددی را ارائه نماید که با نرم‌افزار دیجیفورت یکپارچه بوده و بتواند عملکرد مناسبی را برای مشتریان فراهم نماید.

پلاک‌خوان - اریس

پلاک‌خوان

چالش‌های پروژه‌هایی که به سیستم پلاک‌خوان نیاز دارند عبارتست از: اطمینان از صحت عملکرد، سرعت در خوانش پلاک خودروها، از دست ندادن پلاک خودروها و در نهایت پکپارچگی با سیستم مدیریت تصاویر جهت بازبینی سریع تصاویر میباشد.

وب سایت‌های شرکت اریس

وب سایت شرکت اریس

وب سایت شرکت اریس

وب سایت اصلی کلیه فعالیت‌های شرکت اریس

وب سایت شرکت اریس
وب سایت دیجیفورت

وب سایت نرم‌افزار دیجیفورت

وب سایت تخصصی شرکت اریس در حوزه نرم‌افزار دیجیفورت 

وب سایت نرم‌افزار دیجیفورت
وب سایت پارکینگ هوشمند شرکت اریس

وب سایت پارکینگ هوشمند

وب سایت تخصصی شرکت اریس در حوزه پارکینگ هوشمند 

وب سایت پارکینگ هوشمند اریس
زنبیل خرید