DIGIFORT

REVOLUTIONALIZING CENTRALIZED MANAGEMENT

Discover the Power of Digifort

ماژول مدیریت تصاویر دوربین‌های شبکه، NVR و DVR

نرم‌افزار و دوربین‌های تشخیص و شناسایی چهره

آنالیز تصاویر و جستجوی هوشمند

نرم‌افزار و دوربین‌های پلاک‌خوان شهری و پارکینگی

نرم‌افزار دیجیفورت

نرم‌افزار دیجیفورت با استفاده از بالاترین سطوح تکنولوژی در طراحی، یکی از قویترین نرم‌افزارهای مانتیورینگ نظارت تصویری میباشد که برای هر نیازی راهکار مناسب خود را ارائه مینماید. دیجیفورت یک پلتفورم مدیریت تصاویر به همراه مدیریت آلارم‌ها، رویداداها و اتوماسیون سیستمها میباشد که تمرکز آن بر روی عملکرد بسیار مطمئن، طراحی کاربردی و بر اساس نیاز مشتری صورت گرفته است.

دیجیفورت دارای نسخه‌های مختلف جهت سطوح مختلف پروژه میباشد تا بر اساس نیاز و بودجه مناسب با هر پروژه منعطف باشد.

کاربرد دیجیفورت در صنایع مختلف

صنایع تولیدی
دیجیفورت در صنایع تولیدی
نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی
دیجیفورت در صنایع نفت و گاز و انرژي
بانک‌ها و موسسات مالی
دیجیفورت در بانک‌ها و موسسات مالی
سازمان‌ها و مراکز اداری
دیجیفورت در سازمان‌ها و مراکز اداری
مراکز تجاری
دیجیفورت در مراکز تجاری
حمل و نقل و فرودگاه‌ها
دیجیفورت در صنایع حمل و نقل
شهرهای هوشمند
دیجیفورت در شهر هوشمند
دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی
دیجیفورت در آموزش
استادیوم‌ها و مراکز تفریحی
دیجیفورت در استادیوم و مراکز ورزشی

نسخه‌های دیجیفورت:

نسخه Explorer
قابلیت‌ها 25%

نسخه Explorer تا 32 عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی مناسب جهت بهره‌برداری اماکن و شرکتهای کوچک دارد.

نسخه Professional
قابلیت‌ها 75%

نسخه Professional تا ۱۲۸ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی بسیار مناسب جهت بهره‌برداری پروژه‌های متوسط و بزرگ دارد.

نسخه Standard
قابلیت‌ها 50%

نسخه Standard تا ۶۴ عدد دوربین بر روی هر سرور را پشتیبانی میکند و امکاناتی بسیار مناسب جهت بهره‌برداری پروژه‌های کوچک و متوسط دارد.

نسخه Enterprise
قابلیت‌ها 100%

نسخه Enterprise میتواند بر اساس قدرت هر سرور تعداد نامحدود دوربین را پشتیبانی نماید و امکاناتی کامل و حرفه‌ای جهت بهره‌برداری پروژه‌های بزرگ دارد.

مقایسه نسخه‌های دیجیفورت

جهت مشاهده قابلیت‌های نسخه‌های دیجیفورت و مقایسه آنها به صفحه مدیریت تصاویر در سایت دیجیفورت ایران مراجعه نمایید. نسخه‌های دیجیفورت با جزییات کامل با یکدیگر مقایسه شده‌اند.

ماژول‌های دیجیفورت:

آنالیز تصاویر

آنالیز تصاویر دیجیفورت امکان بهره‌برداری موثر و هوشمند از وقایع را فراهم میسازد. طراحی این ماژول اپراتورها را بی‌نیاز از توجه دائم و مانیتورینگ همیشگی تصاویر میکند. گزارشات آماری و گراف‌های آماری دقیق وقایع مانند شمارش افراد، شناسایی المان‌ها و اجسام موجود در تصاویر از خرچیهای این ماژول میباشد. آنالیز تصاویر دیجیفورت در دو سطح آنالیز تصاویر و جستجوی هوشمند تصاویر ارائه میشود.

آنالیز تصاویر

شناسایی چهره

ماژول تشخیص چهره دیجیفورت دارای تاییدیه دانشگاه MIT با دقت ۹۹/۸۶٪ بوده که یکی از قابل اطمینان‌ترین سیستمهای شناسایی و تطبیق چهره میباشد. از قابلیت‌های این سیستم میتوان به تطبیق چهره، شناسایی سن فرد، جنسیت، احساسات غم، شادی و خوشحالی اشاره نمود. ایجاد لیست‌های دسترسی، محدودیت تردد و لیست‌های نیازمند همراه از قابلیت‌های کنترل و مانیتورینگ تردد این ماژول میباشد.

تشخیص و شناسایی چهره

پلاک‌خوان فارسی

سیستم پلاک‌خوان فارسی دیجیفورت میتواند در راهکارهای مختلفی مانند مانیتورینگ آنلاین تردد معابر و بزرگراه‌ها، کنترل تردد خودروها در ورودیها و خروجیهای ساختمان‌ها و مراکز تجاری و یا سیستم ثبت تخلف مورد استفاده قرار گیرد. از قابلیتهای آن میتوان به شناسایی پلاکها با دقت بسیار بالا، یکپارچه سازی با دیتابیس خارجی. و امکان یکپارچه سازی با تجهیزات و سیستمهای کنترل تردد اشاره نمود.

پلاک‌خوان - اریس

جستجوی هوشمند

توسط این قابلیت٬ تصاویر از نظر زمانی فشرده شده و بر روی تمامی المانهای متحرک در صفحه٬ زمان تردد آنها ثبت میگردد. فیلترهای بسیاری از جمله رنگ٬ سایز، جهت حرکت٬ نوع شی و … میتواند شما را بسیار سریع به تصویر مورد نظر برساند. یکی دیگر از قابلیتهای این ماژول٬ نمایش نقشه حرکت (Motion Map)٬ نقشه جهت (Direction Map) و نقشه حرارتی (Heat Map) از دوربین مورد نظر میباشد که به سادگی میتوان بیشترین جهت حرکت و ترددهای صورت گرفته شده را بررسی نمود.

جستجوی هوشمند

اطلاعات بیشتر در زمینه نرم‌افزار دیجیفورت

زنبیل خرید