Play Video

Access Control

Who, Where and When Can Access

Enjoy the Power of Mobile Access Control

تجهیزات و روش‌های کنترل تردد:

کنترل تردد با موبایل

کنترل تردد با تشخیص چهره

کنترل تردد با سیستم اثرانگشت

کنترل تردد با کارت و کد

راهکارهای کنترل تردد :

کنترل تردد - اریس

کنترل تردد پرسنل

کنترل و مدیریت تردد پرسنل سازمانی

کنترل تردد خودرو

کنترل تردد خودرو

کنترل و مدیریت تردد خودروها

کنترل تردد مهمان

کنترل تردد مهمان

کنترل و مدیریت تردد مهمان‌ها

گشت و نگهبانی

گشت و نگهبانی

کنترل و مدیریت تردد نگهبان‌ها

کنترل تردد پرسنل

استفاده از سیستمهای کنترل تردد یکی از روشهای بسیار مناسب جهت ایجاد آرامش و امنیت در یک مجموعه میباشد. با برنامه ریزی و زمان بندی ترددهای افراد به قسمتهای مورد نظر،‌ از ورود افراد غیرمجاز به مکانهایی که دسترسی ندارند جلوگیری شده و مسئولیت ترددها و اتفاقات پیش آمده کاملا مربوط به افرادیست که تردد داشته‌اند. شرکت اریس در زمینه کنترل تردد نماینده برندهایی میباشد که این سیستمها با نرم افزار دیجیفورت کاملا یکپارچه میباشند. این یکپارچگی مزیتهای بسیاری در مدیریت اتفاقها و ترددها داشته  و همچنین بازبینی ترددها را بسیار ساده‌تر مینماید.

تجهیزات کنترل تردد در فرکانسها و بردهای متفاوت و همچنین قابلیتهای مختلف بردهای کنترلر ارائه می گردد تا بر اساس نیاز مشتری، برترین راهکار ارائه گردد.‌

کنترل تردد - اریس

کنترل تردد خودرو

سیستم‌های کوتاه‌برد و دوربرد جهت کنترل و مدیریت تردد خودرو مورد استفاده قرار میگیرند. این سیستم‌ها میتوانند شناسایی خودرو،‌ شناسایی راننده و یا هر دو را انجام دهند. سیستم‌های دوربرد توسط کارت، تگ یا لیبل و یا بلوتوث عمل میکنند. در سیستم کنترل تردد خودرو، خودروها و رانندگان طبق جدول زمان‌بندی تردد نموده و تمامی اتفاقات و وقایع برنامه‌ریزی میشوند.

کنترل تردد خودرو

کنترل تردد مهمان

کنترل تردد مهمان‌ها در سازمان‌ها و شرکتها از اهمیت به سزایی برخوردار است. زمان تردد، فرد ملاقات‌شونده، طبقاتی که دسترسی داده می‌شود و مدت زمانی که فرد میتواند در ساختمان حضور داشته باشد، همه از مواردی است که در سیستم کنترل تردد، بخش مهمان‌ها تنظیم و مدیریت میگردد. در صورت یکپارچگی با سیستم نظارت تصویری، ویدیوی ترددهای فرد به قسمت‌های تعیین شده نیز به صورت همزمان نمایش داده میشود.

کنترل تردد مهمان

گشت و نگهبانی

سیستم‌های گشت و نگهبانی از اهمیت ویژه‌ای جهت چک نمودن نقاط مهم و حساس سازمانی، انجام تعمیر و نگهداری تعیین شده و کنترل کارمندان در حال جابه‌جایی میباشند. این سیستم‌ها شما را از انجام به موقع و طبق برنامه کارها مطمئن میسازند.

گشت و نگهبانی

همکاران تجاری کنترل تردد اریس

کارتخوانهای متنوع، سیستمهای اثرانگشت، شناسایی چهره و همچنین دستگیره‌های آنلاین از محصولات شرکت Dorlet اسپانیا میباشد. مزیت این برند، یکپارچگی کامل با نرم‌افزار دیجیفورت است. شرکت اریس نماینده انحصاری شرکت Dorlet در ایران میباشد.
اکسس کنترل دورلت

Dorlet اسپانیا

شرکت Rosslare هنگ کنگ از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده سیستم کنترل تردد میباشد. این شرکت با بیش از ۳۵ سال سابقه تنوع بسیار مناسبی در محصولات خود دارد. یکپارچگی با نرم‌افزار دیجیفورت از مزایای این برند میباشد. شرکت اریس نماینده انحصاری شرکت Rosslare در ایران میباشد.
اکسس کنترل راسلر

Rosslare هنگ کنگ

شرکت TDSI انگلیس از اولین شرکت‌های تولیدکننده سیستم کنترل تردد میباشد. این شرکت با بیش از ۴۰ سال سابقه تنوع بسیار مناسبی در محصولات خود دارد. یکپارچگی با نرم‌افزار دیجیفورت از مزایای این برند میباشد. شرکت اریس نماینده رسمی شرکت TDSI در ایران میباشد.
اکسس کنترل TDSI

TDSI انگلیس

شرکت EntryPass مالزی از تولیدکنندگان موفق سیستم کنترل تردد میباشد. این شرکت دارای محصولات و نرم‌افزارهای متنوع میباشد. یکپارچگی با نرم‌افزار دیجیفورت از مزایای این برند است. شرکت اریس نماینده رسمی شرکت EntryPass در ایران میباشد.
اکسس کنترل Entrypass

EntryPass مالزی

زنبیل خرید