کنترل تردد - Access Control

همکاران تجاری اکسس کنترل شرکت اریس

اکسس کنترل دورلت

شرکت دورلت اسپانیا

Dorlet Access Control

اریس نماینده انحصاری دورلت اسپانیا

اکسس کنترل راسلر

شرکت راسلر هنگ کنگ

Rosslare Access Control

اریس نماینده انحصاری راسلر هنگ کنگ

اکسس کنترل TDSI

شرکت TDSI انگلیس

TDSI Access Control

اریس نماینده رسمی شرکت TDSI انگلیس

اکسس کنترل Entrypass

شرکت EntryPass مالزی

EntryPass Access Control

اریس نماینده رسمی EntryPass مالزی

راهکارهای کنترل تردد عبارتند از:

کنترل تردد - اریس

کنترل تردد پرسنل

کنترل و مدیریت تردد پرسنل سازمانی

کنترل تردد خودرو

کنترل تردد خودرو

کنترل و مدیریت تردد خودروها

کنترل تردد مهمان

کنترل تردد مهمان

کنترل و مدیریت تردد مهمان‌ها

گشت و نگهبانی

گشت و نگهبانی

کنترل و مدیریت تردد نگهبان‌ها

کنترل تردد پرسنل

استفاده از سیستمهای کنترل تردد یکی از روشهای بسیار مناسب جهت ایجاد آرامش و امنیت در یک مجموعه میباشد. با برنامه ریزی و زمان بندی ترددهای افراد به قسمتهای مورد نظر،‌ از ورود افراد غیرمجاز به مکانهایی که دسترسی ندارند جلوگیری شده و مسئولیت ترددها و اتفاقات پیش آمده کاملا مربوط به افرادیست که تردد داشته‌اند. شرکت اریس در زمینه کنترل تردد نماینده انحصاری شرکت Dorlet اسپانیا بوده که این سیستمها با نرم افزار دیجیفورت کاملا یکپارچه میباشند. این یکپارچگی مزیتهای بسیاری در مدیریت اتفاقها و ترددها داشته  و همچنین بازبینی ترددها را بسیار ساده‌تر مینماید.

تجهیزات کنترل تردد در فرکانسها و بردهای متفاوت و همچنین قابلیتهای مختلف بردهای کنترلر ارائه می گردد تا بر اساس نیاز مشتری، برترین راهکار ارائه گردد.‌

کنترل تردد - اریس

کنترل تردد خودرو

سیستم‌های کوتاه‌برد و دوربرد جهت کنترل و مدیریت تردد خودرو مورد استفاده قرار میگیرند. این سیستم‌ها میتوانند شناسایی خودرو،‌ شناسایی راننده و یا هر دو را انجام دهند. سیستم‌های دوربرد توسط کارت، تگ یا لیبل و یا بلوتوث عمل میکنند. در سیستم کنترل تردد خودرو، خودروها و رانندگان طبق جدول زمان‌بندی تردد نموده و تمامی اتفاقات و وقایع برنامه‌ریزی میشوند.

کنترل تردد خودرو

کنترل تردد مهمان

کنترل تردد مهمان‌ها در سازمان‌ها و شرکتها از اهمیت به سزایی برخوردار است. زمان تردد، فرد ملاقات‌شونده، طبقاتی که دسترسی داده می‌شود و مدت زمانی که فرد میتواند در ساختمان حضور داشته باشد، همه از مواردی است که در سیستم کنترل تردد، بخش مهمان‌ها تنظیم و مدیریت میگردد. در صورت یکپارچگی با سیستم نظارت تصویری، ویدیوی ترددهای فرد به قسمت‌های تعیین شده نیز به صورت همزمان نمایش داده میشود.

کنترل تردد مهمان

گشت و نگهبانی

سیستم‌های گشت و نگهبانی از اهمیت ویژه‌ای جهت چک نمودن نقاط مهم و حساس سازمانی، انجام تعمیر و نگهداری تعیین شده و کنترل کارمندان در حال جابه‌جایی میباشند. این سیستم‌ها شما را از انجام به موقع و طبق برنامه کارها مطمئن میسازند.

گشت و نگهبانی