تماس با ما : 22-88353820  ایمیل: info@eris.ir

پارکینگ هوشمند – Smart Parking

پارکینگ هوشمند:

پارکینگ هوشمند

پارکینگ هوشمند و عملکرد دقیق آن، نه تنها زمان و استرس پیدا کردن فضای پارک خالی را کاهش میدهد، بلکه باعث کاهش آلودگی، مصرف سوخت و سر و صدا در محیط میگردد. این عملکرد مناسب و دقیق، ایجاد آرامش و افزایش رغبت و رضایت مراجعه کنندگان را به دنبال خواهد داشت.

پارکینگ هوشمند دارای دو بخش عمده میباشد:

  • پارکینگ هوشمند جهت شناسایی فضاهای خالی خودروها: PGS: Parking Giudance System
  • اتوماسیون پارکینگ جهت مدیریت درآمد و تردد پارکینگ: PMS: Parking Management System

شرکت اریس نماینده انحصاری شرکت CUR آلمان در زمینه تجهیزات راهنمای پارکینگ هوشمند میباشد که این شرکت یکی از برترین و قدیمی ترین شرکتهای تولید کننده این تجهیزات میباشد.

کیفیت تجهیزات، سادگی در نصب، طول عمر قطعات و همچنین عملکرد بدون خطای سیستم باعث شده است مشتریان درجه دنیا مانند کارخانه Porsche، شرکت T-Mobile، مالهای زنجیزه‌ای Centro، شرکت IKEA و دیگر نامهای بزرگ از این برند جهت تجهیز پارکینگهای خود در راستای احترام به حقوق و آرامش مشتریان خود استفاده نمایند.

در زمینه اتوماسیون پارکینگ، شرکت اریس دارای نرم افزار تحت وب و ماژولار اتوماسیون پارکینگ میباشد که توسط مهندسین این شرکت نوشته شده است. این نرم افزار یکی از برترین نرم افزارهای اتوماسیون پارکینگ میباشد که امکان مدیریت و تجمیع اطلاعات چندین پارکینگ به صورت همزمان را دارا میباشد.

پارکینگ هوشمند | دفتر CUR آلمان

پارکینگ هوشمند | دفتر CUR آلمان

تولیدات شرکت CUR آلمان:

تجهیزات این شرکت شامل سنسورهای آلتراسویک، سنسورهای شمارنده، زون کنترلرها، تابلوهای راهنمای داخلی و بیرونی، بردهای کنترلر و نرم افزار میباشد. از مزایای این تجهیزات، ماژولار بودن و توسعه پذیر بودن آن بنا به درخواست مشتری میباشد. تمامی این تجهیزات دارای عملکرد پایه بوده و بر اساس نیاز مشتری میتواند به صورت ماژولار توسعه یابد. این ساختار باعث میگردد تا در صورت بزرگ شدن پارکینگ، هزینه های توسعه به صورت تساعدی افزایش نیاید. این افزایش میتواند از اضافه کردن سنسور جای پارک تا یک رله خروجی برای فعال کردن چراغ راهنمایی یا گیت تردد باشد. از مزایای دیگر این تجهیزات، کیفیت بالای ساخت المانها بالاخص LED مورد نیاز تابلوهای راهنما و سنسورهای وضعیت میباشد که هم از نظر تعداد و هم کیفیت در سطح بالاترین کفیت موجود میباشند. تمامی LEDها ز نوع Ultra-Bright-LED میباشند.

واحد تحقیق و توسعه:

کاهش زمان و آسان بودن نصب تجهیزات، دارای ارزش ویژه ای میباشد. در تمامی مراحل طراحی و نصب سیستمهای CUR این مورد لحاظ شده است تا به ساده ترین و پایدارترین وضعیت، پیاده سایزی سیستم انجام شود. برای مثال، در سنسورها از ترمینال های فنری استفاده شده است تا کابل ها به راحتی در آنها جا رفته و نیازی به ترمینال کابل نباشد. به علاوه، سنسورهای آلتراسونیک دارای دو ماژول مجزای ”ارتباط“ و ”سنسور“ هستند. ماژول های ارتباط به هنگام نصب قسمت ارتباطات و کابل کشی مورد استفاده میباشد و می توان آنها را به راحتی نصب و ارتباط الکتریکی آن را وصل نمود، در حالی که ماژول های سنسور تنها هنگام راه اندازی نهایی سیستم مورد نیاز هستند و به ماژول ارتباط متصل میگردند. هزینه های کابل کشی نیز در این طراحی بسیار پایین خواهد بود.

پارکینگ هوشمند شرکت CUR آلمان

پارکینگ هوشمند | CUR