تماس با ما : 22-88353820  ایمیل: info@eris.ir

نرم افزار مانیتورینگ تصاویر دیجیفورت – Digifort

نرم افزار مانیتورینگ تصاویر دیجیفورت – Digifort

نرم افزار دیجیفورت – Digifort

نرم افزار دیجیفورت – Digifort – با پشتیبانی و یکپارچگی با برندهای دوربینهای شبکه، NVRها، DVRها و همچنین تجهیزات و بردهای تحت شبکه یکی از برترین نرم افزارهای مدیریت تصاویر حال حاضر دنیا میباشد.

داشتن نسخه های متفاوت برای سطوح مختلف، ماژولار بودن، چابک بودن نرم افزار و پشتیبانی از قابلیتهای روز دنیا باعث شده تا این نرم افزار در سطوح مختلف سازمانها و شرکتها کاربرد داشته باشد و مورد توجه قرار گیرد.

شرکت اریس نیز ار سال ۲۰۰۹ همکاری خود را با شرکت دیجیفورت آغاز نموده و اکنون نماینده انحصاری شرکت دیجیفورت در ایران میباشد که تمامی حقوق مادی و معنوی این نرم افزار ثبت شده و متعلق به شرکت اریس میباشد.

ماژول‌های نرم افزار دیجیفورت عبارتند از:

  • مدیریت تصاویر: Video Management System
  • شناسایی چهره: Facial Recognition
  • آنالیز تصاویر: Video Content Analytics
  • پلاک خوان – پشتیبانی از پلاک خوان فارسی: LPR/ANPR
  • آنالیز پیشرفته تصاویر: Video Synopsis یا Forensic Search
  • POS

نسخه‌های نرم افزار دیجیفورت عبارتند از:

  • Explorer: پشتیبانی از ۱۶ عدد دوربین بر روی هر سرور
  • Standard: پشتیبانی از ۳۲ عدد دوربین بر روی هر سرور
  • Professional: پشتیبانی از ۶۴ عدد دوربین بر روی هر سرور
  • Enterprise: تعداد دوربینها بر روی هر سرور محدود نبوده و بر اساس مشخصات دوربینها تعیین میگردد

مدیریت تصاویر:

نرم‌افزار دیجیفورت با استفاده از بالاترین سطوح تکنولوژی در طراحی، یکی از قویترین نرم‌افزارهای مانتیورینگ نظارت تصویری میباشد که برای هر نیازی راهکار مناسب خود را ارائه مینماید. دیجیفورت یک پلتفورم مدیریت تصاویر به همراه مدیریت آلارم‌ها، رویداداها و اتوماسیون سیستمها میباشد که تمرکز آن بر روی عملکرد بسیار مطمئن، طراحی کاربردی و بر اساس نیاز مشتری صورت گرفته است.

پلاک‌خوان فارسی:

سیستم پلاک‌خوان فارسی دیجیفورت میتواند در راهکارهای مختلفی مانند مانیتورینگ آنلاین تردد معابر و بزرگراه‌ها، کنترل تردد خودروها در ورودیها و خروجیهای ساختمان‌ها و مراکز تجاری و یا سیستم ثبت تخلف مورد استفاده قرار گیرد. از قابلیتهای آن میتوان به شناسایی پلاکها با دقت بسیار بالا، یکپارچه سازی با دیتابیس خارجی. و امکان یکپارچه سازی با تجهیزات و سیستمهای کنترل تردد اشاره نمود.

تشخیص چهره:

ماژول تشخیص چهره دیجیفورت دارای تاییدیه دانشگاه MIT با دقت ۹۹/۸۶٪ بوده که یکی از قابل اطمینان‌ترین سیستمهای شناسایی و تطبیق چهره میباشد. از قابلیت‌های این سیستم میتوان به تطبیق چهره، شناسایی سن فرد، جنسیت، احساسات غم، شادی و خوشحالی اشاره نمود. ایجاد لیست‌های دسترسی، محدودیت تردد و لیست‌های نیازمند همراه از قابلیت‌های کنترل و مانیتورینگ تردد این ماژول میباشد

آنالیز تصاویر:

آنالیز تصاویر دیجیفورت امکان بهره‌برداری موثر و هوشمند از وقایع را فراهم میسازد. طراحی این ماژول اپراتورها را بی‌نیاز از توجه دائم و مانیتورینگ همیشگی تصاویر میکند. گزارشات آماری و گراف‌های آماری دقیق وقایع مانند شمارش افراد، شناسایی المان‌ها و اجسام موجود در تصاویر از خرچیهای این ماژول میباشد. آنالیز تصاویر دیجیفورت در دو سطح آنالیز تصاویر و جستجوی هوشمند تصاویر ارائه میشود

 

به عنوان مثال ویدیوی زیر گویای چگونی عملکرد سیستم پارکینگ هوشمند توسط نرم‌افزار دیجیفورت میباشد:

 

جهت کسب اطلاعات کامل و دریافت آخرین اخبار این نرم افزار میتوانید به وب سایت دیجیفورت ایران به آدرس www.digifort.ir و یا سایت اصلی شرکت دیجیفورت به آدرس www.digifort.com مراجعه نمایید.

نرم افزار دیجیفورت - Digifort

نرم افزار دیجیفورت – Digifort