تماس با ما : 22-88353820  ایمیل: info@eris.ir

شناسایی چهره – Facial Recognition

شناسایی چهره – Facial Recognition:

شناسایی چهره – Facial Recognition

هنگامی که تعداد تصاویر بالا میرود و یا امنیت ورودیها و خروجیها بسیار خائز اهمیت میشود، یکی از راهکارهای بسیار کاربردی استفاده از سیستم شناسایی چهره (Facial Recognition) میباشد.
توسط این سیستم، ‌تمامی چهره‌ها به صورت آنلاین مشاهده و ثبت شده و در دیتابیس نرم‌افزار ذخیره میگردد. در صورت مشاهده چهره‌ای که در لیست سیاه یا لیست سفید قرار گرفته باشد، آلارم و یا هشدار مربوطه به صورت کاملا آنلاین صادر میگردد. در غیر اینصورت، این چهره‌ها آرشیو شده و در زمان مورد نیاز از دیتابیس استخراج میگردند تا زمان و محل دقیق تردد فرد مورد نظر را نمایش دهند.

این سیستم بر اساس Deep Learning (یادگیری عمیق) عمل نموده و از برترین ماژولهای شناسایی چهره میباشد.

نرم افرار دیجیفورت (Digifort) دارای مازول شناسایی چهره میباشد که با سیستم VMS خود کاملا یکپارچه عمل مینماد. این یکپارچگی باعث سهولت در عملکرد، بالا رفتن بهره برداری و سرعت در بازبینی تصاویر میگردد.

شناسایی و تطبیق چهره یکی از ماژولهای دیجیفورت میباشد که میتوان افراد مورد نظر را بر اساس لیست های مجاز و یا غیرمجاز طبقه بندی نمود و یا در صورت نیاز، یک چهره خاص را در تمام دوربینها جستجو نمود. تشخیص چهره در نرم افزار دیجیفورت با سرعت و دقت بالا صورت میپذیرد.

امکان شناسایی چهره و همچنین تشخیص چهره در نرم افزار دیجیفورت وجود دارد.

تشخیص چهره:

با فعالسازی ماژول تشخیص چهره، تمام چهره های ورودی ثبت و نگهداری میگردد و در صورت نیاز میتوان به آرشیو چهره های ثبت شده دسترسی پیدا نمود.

شناسایی چهره:

با فعالسازی ماژول شناسایی چهره، میتوان علاوه بر تشخیص آنها، تطابق چهره ها را نیز انجام داد و یا با معرفی چهره، زمانهایی که آن چهره در مقابل تمام دوربینها قرار گرفته است را معین نمود.

این ماژول یکی از قویترین ماژولها بوده و امکان شناسایی تعداد بالایی چهره در یک تصویر را دارا میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار دیجیفورت، به وب سایت رسمی دیجیفورت در ایران مراجعه فرمایید.

 

شناسایی چهره - دیجیفورت

شناسایی چهره – دیجیفورت