۲۲
اردیبهشت
۹۶

فرنسوا لوی در ایران – اردیبهشت ۹۶

اواخر دی ماه سال ۹۵، هفته قبل از نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۷، فرانسوا لوی، مدیر توسعه تجارت شرکت دیجیفورت، در ایران حضور یافته و به همراه مدیرعامل شرکت اریس، علاوه بر برگزاری سمینار برای چند سازمان، نشست‌هایی با برخی از مدیران پروژه‌ها و همچنین بازدید از پروژه‌های انجام شده شرکت اریس داشتند. فرانسوا لوی در اردیبهشت ۹۶ نیز مجدداَ برای بررسی روند پیشرفت پروژه‌های دیجیفورت توسط شرکت اریس حضور یافت. با توجه به سیاست کاری دیجیفورت و اریس برای انجام بهینه و دقیق پروژه‌ها و نیز گسترش فعالیت، حضور تیم دیجیفورت در ایران به صورت منظم و هر سه ماه انجام می پذیرد.

آقای فرنسوا لوی اعلام داشتند که شرکت دیجیفورت در راستای همکاری مستمری که با شرکت اریس دارد و بر اساس برنامه تدوین شده سه ساله اول برای بازار ایران، به منظور پشتیبانی کامل اریس، ملاقات با مشتریان و همکاران کنونی، بازدید از پروژه های اجرا شده و همچنین جلسات مهمی که برنامه ریزی شده است، به ایران سفر می کنند.

ایشان اظهار داشتند همکاری تنگاتنگ با اریس در قالب یک کمپانی برای ما بسیار مهم است. برنامه حضور ما در ایران تقریبا بصورت هر سه ماه یک‌ بار انجام می گیرد و بسته به نوع و تعداد پروژه ها زمان حضور در ایران متفاوت می باشد و با حضور خود از شرکت اریس در انجام موفق پروژه‌ها حمایت می‌کنیم. حضور ما در ایران صرفا برای بررسی پیشرفت پروژه‌ها نبوده و ملاقات‌هایی را نیز با مشتریان خود داریم و با حضور خود به نوعی به آن‌ها اطمینان خاطر می‌دهیم از اینکه دیجیفورت صرفا یک نام تجاری نیست و ما پشتیبانی کامل از مشتریان خود داریم. یکی از اهداف حضور ما در ایران پشتیبانی از شرکت اریس و همچنین بازار دیجیفورت در ایران است. در طی بازدیدهایی که در این سالها داشتیم، تیم اریس را در انجام موفق و بهینه پروژه‌ها کاملا قابل اطمینان یافتیم و به این همکاری کاملا خوش‌بین هستیم چرا که هر دو شرکت با همدیگر کار تیمی خوبی را به انجام می رسانند.

باید بر این مساله تاکید کنم که دیجیفورت و اریس، فروش نرم افزار ندارند، ما تحویل و پیاده سازی نرم افزار داریم.

WE DO NOT SELL SOFTWARE, WE SELL DELIVERY AND IMPLEMENTATION!

مدیرعامل شرکت اریس، جناب آقای محمدرضا قانونی نیز اظهار داشتند فروش و تحویل نرم افزار، نیاز به تخصص در زمینه های متفاوتی دارد. دانش شبکه، سیستم های ذخیره سازی، تجهیزات سرور، سیستم های عامل، سخت افزار ها و در نهایت نرم افزار، از جمله مواردیست که یک شرکت باید به تمام آنها کاملا مسلط باشد تا بتواند پروژه های متوسط و بزرگ را به سلامت و بدون ایجاد دغدغه برای کارفرما پیاده سازی نماید.

اصلی ترین نکته برای ما، تحویل سالم و بدون نقص نرم افزار در پروژه هایمان میباشد. فروش نرم افزار به هیچ عنوان در اولویت ما نمی باشد. اولویت ما تحویل بدون نقص پروژه هایی است که نرم افزار دیجیفورت در آنها نصب میگردد. همانند شرکت اریس، شرکت دیجیفورت حساسیت زیادی روی انجام دقیق همه پروژه‌های کوچک و بزرگ دارد. بعد از خرید لایسنس ها، گزارش صحت تحویل تک تک پروژه‌ها را ارائه می‌دهیم و برای پروژه‌های بزرگ نیز همکاران ما در کمپانی دیجیفورت با بازدید میدانی از صحت پیاده سازی سیستم‌های دیجیفورت اطمینان حاصل می‌کنند و یا در مراحل آن پشتیبان کامل ما هستند.

با توجه به گسترش بازار و افزایش تقاضای این نرم افزار و اهمیت پشتیبانی و تحویل نرم افزار به صورت کامل، امسال تیم خود را در زمینه نرم افزار دیجیفورت کاملا گسترش دادیم. با ذکر این موارد و همچنین برنامه سه ساله تدوین شده و هدف گذاری شده شرکت اریس و دیجیفورت برای بازار ایران و عملی نمودن آنها، حضور تیم های شرکت دیجیفورت بالاخص آقای لوی، به صورت منظم در ایران انجام خواهد شد.